www.psm1st.art.pl

 

 

 

 

 

 

Strona główna


O szkole


Specjalizacje


Zasady rekrutacji


Nasze Zespoły


Nasze Chóry


Kalendarz Imprez


Osiągnięcia


Plan zajeć


Galeria


Kontakt


Statut Szkoły i WSO


Sprawy organizacyjne - rok szkolny 2015/2016


X Gitaromania


TRANSGRANICZNE WARSZTATY ORKIESTROWE


Konkurs "Muzyka Mistrzów"
27 - 28.04.2015


COMENIUS


MARIMBA


Partnerzy szkoły


Instytucje wspierające


O nas w prasie


Biuletyn Informacji Publicznej


Inwestycje


Rada Rodziców


Rezultaty projektów finansowanych ze środków UE


 

Projekty edukacyjne finansowane ze środkow UE

Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego

 

Informacje


2011-03-09

UWAGA! RACHUNEK BANKOWY: FUNDUSZ MUZYCZNY 09 1010 1674 0038 1213 9134 0000 RADA RODZICÓW: 11 1020 2124 0000 8...

>> więcej

 

2009-10-09

Warsztaty „Młodzież na Szlaku Pałaców Dolnego Śląska” zorganizowane zostały w dniach 14-17.05.2009r. ...

>> więcej

 

2008-11-15

Startujemy na nowej stronie internetowej....

>> więcej

 


Hosted by TENET (Jelenia Góra)

 

 

   
   
 

 

Witamy na stronie internetowej naszej Szkoły.


LISTA PRZYJĘTYCH
DO KLASY I NA ROK SZKOLNY 2016/2017

PSM Cieplice

1.      Bałwas Borys

2.      Bigdowska Justyna

3.      Franas Alicja

4.      Gurak Aleksandra

5.      Grzywa Maja

6.      Halicki Jakub

7.      Jackiewicz Anna

8.      Jackiewicz Beniamin

9.      Konieczko Maksym

10. Krzywicka Kinga

11. Krzywicki Jakub

12. Melys Doryna

13. Melys Solomiia

14. Morawska Zofia

15. Olbrycht Olgierd

16. Pikul Agata

17. Rudnicka Zofia

18. Rzadkowski Radosław

19. Sidorowska Kornelia

20. Sidorowska Julia

21. Sowada Zuzanna

22. Szatkowska Karolina

23. Szczepanik Klara

24. Tkacz Maria

25. Tułacz Oliwia

26. Urzędowska Olga

27. Zębik Jan

28. Żuk Natasza

 

 

 

 

 

LISTA PRZYJĘTYCH
DO KLASY I NA ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Filia PSM Zabobrze

1.      Białożyt Jan

2.      Chodor Magdalena

3.      Drapiej Adam

4.      Domagała Nadia

5.      Henn Martyna

6.      Janusz Witold

7.      Kulla Julian

8.      Malec Lena

9.      Matoryn Karolina

10. Muchaczow Julia

11. Kozłowska Milena

12. Paprzycka Maja

13. Roszkiewicz Kinga

14. Siwiec Mikołaj

15. Wojciechowska Zofia

 

 


 


 


 

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH

DO KLASY I NA ROK SZKOLNY 2016/2017

Do pobrania strona nr 1

Do pobrania strona nr 2

 


Nasza Szkoła to szkoła z wieloletnimi tradycjami,

kształcimy uczniów na wielu różnych instrumentach.

  • Skrzypce
  • Fortepian
  • Akordeon
  • Klarnet
  • Gitara klasyczna
  • Flet
  • Wiolonczela
  • Perkusja

 

Naszym uczniom oferujemy:

  • Wysoki poziom kształcenia

  • Doborową kadrę pedagogiczną

  • Koncerty solowe i kameralne

  • Audycje umuzykalniające


 

 

strony internetowe - an-net.pl